HGR Sales Team

Sizin HGR Sales nümayəndəsi ilə əlaqə e-mail basın.


Gianni Tutolo
Gianni Tutolo
Satış nümayəndəsi

Telefon:
(440) 665-7073
(216) 486-4567 ext. 239

email:
Gtutolo@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*
[recaptcha]

Justin Cruz
Justin Cruz
Satış nümayəndəsi

Telefon:
(216) 906-4002
(216) 486-4567 ext 212

email:
Jcruz@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*
[recaptcha]

Frank Villa
Frank Villa
Bi Dilde Sales Rep

Telefon:
216-905-0060
(866) 447-7117 daxili. 230

email:
FVilla@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*
[recaptcha]

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-630-5692
(866) 447-7117 daxili. 228

email:
apringle@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*
[recaptcha]

DB
DB
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-906-0169
(866) 447-7117 daxili. 229

email:
dburzanko@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*
[recaptcha]

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-906-9356
(866) 447-7117 daxili. 209

email:
tom@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*
[recaptcha]

Michael Marshall
Michael Marshall
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-906-3273
(866) 447-7117 daxili. 240

email:
mmichaels@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*
[recaptcha]

Steve Fischer
Steve Fischer
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-906-2755
(866) 447-7117 daxili. 231

email:
steve@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*
[recaptcha]



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefon:
(866) 447-7117
email:
jfrischkorn@hgrinc.com

satış rep yoxdur?

Sales Manager Jon Frischkorn əlaqə saxlayın.

Əlaqə (Sales Rep adı)








Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Item sayı
Sənin mesajın*
[recaptcha]

Əlaqə (Sales Rep adı)








Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Item sayı
Sənin mesajın*
[recaptcha]