HGR Sales Team

Sizin HGR Sales nümayəndəsi ilə əlaqə e-mail basın.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-906-4002
(866) 447-7117 daxili. 239

email:
jdonnelly@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*

Frank Villa
Frank Villa
Bi Dilde Sales Rep

Telefon:
216-905-0060
(866) 447-7117 daxili. 230

email:
FVilla@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-630-5692
(866) 447-7117 daxili. 228

email:
apringle@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*

Nicole Foster
Nicole Foster
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-386-6634
(866) 447-7117 daxili. 212

email:
nfoster@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*

DB
DB
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-906-0169
(866) 447-7117 daxili. 229

email:
dburzanko@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-970-4940
(866) 447-7117 daxili. 210

email:
pgasparro@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-906-9356
(866) 447-7117 daxili. 209

email:
tom@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-906-3273
(866) 447-7117 daxili. 240

email:
mmichaels@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*

Steve Fischer
Steve Fischer
Satış nümayəndəsi

Telefon:
216-906-2755
(866) 447-7117 daxili. 231

email:
steve@hgrinc.com

Əlaqə (Sales Rep adı)



Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Sənin mesajın*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefon:
(866) 447-7117
email:
jfrischkorn@hgrinc.com

satış rep yoxdur?

Sales Manager Jon Frischkorn əlaqə saxlayın.

Əlaqə (Sales Rep adı)







Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Item sayı
Sənin mesajın*

Əlaqə (Sales Rep adı)







Sənin adın*
E-poçt ünvanı*
E-poçt ünvanı tesdiq*
Telefon Nömrəniz
Firma Adı
Item sayı
Sənin mesajın*